הדרך לגדול- קליניקה לילדים ונוער בתל אביב

אנו מאמינות שילדים זקוקים לאמפתיה, לרגישות, למגע פיזי, לתמיכה, להצבת גבולות ובעיקר לאמונה שלנו בכוחות שלהם. אנו מתייחסות לכל ילד בראייה הוליסטית הכוללת גם את יכולותיו, קשייו ואפיוניו המיוחדים וגם את סביבתו ואת מערכת היחסים כלפיו.

בטיפול בילדיכם מטרתנו היא להביא את הילדים המטופלים למיצוי יכולותיהם על-מנת שיהיו מאושרים ופנויים רגשית ללמידה ולאינטראקציות חברתיות. אנו מאמינות ביכולתו

של הטיפול לשנות, לקדם ולהביא למיצוי הכישורים הטמונים בילד. אנו מזמינות אתכם להירשם למגוון הטיפולים או ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ.

הדרך לגדול הינה קליניקה רב תחומית לילדים ונוער בתל אביב הנותנת מענה רגשי, חברתי, מוטורי, גופני ושפתי לילדים ונוער. צוות הקליניקה נבחר בקפידה על מנת לתת טיפולים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ויחד עם זאת ביחס אישי ותומך. הקליניקה נמצאת ברחוב בן עמי 6 במקום חדש, מושקע, נעים ומזמין. חדרי הטיפול בעלי ציוד מקצועי ומגוון, מרוהטים במיוחד לילדים על מנת לתת תחושה נעימה וחמימה לילדים ולהורים. במתחם המעוצב חצר סגורה ונעימה לרווחת המטופלים ופינת קפה להורים.

בקליניקה מתקיימים שיתופי פעולה בין המטפלים הבאים לידי ביטוי בהנחיה משותפת בקבוצות טיפוליות שונות, וקיום מפגשים של מטפלים יחד עם הורים לילדים אשר מטופלים ביותר מתחום אחד בקליניקה. הייחודיות של הקליניקה "הדרך לגדול" הינה באיכות המטפלים הגבוהה, מגוון מטפלים מתחומים שונים ומגוון קבוצות טיפוליות, כל זאת במתחם קסום, מזמין וחדשני.

דפנה גל פיפר תרפיסטית באומנות

שמי דפנה גל פיפר. אני מטפלת רגשית באומנות, מדריכת הורים וצוותים חינוכיים. אני מתמחה בטיפול פרטני וקבוצתי בילדים ובמתבגרים עם הפרעות קשב וריכוז, קשיי שפה, חרדות, עיכוב התפתחותי, קשיים חברתיים ובעיות התנהגות שונות.דפנה גל פיפר- תרפיה באמנות

אני בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחום הטיפולי-חינוכי כגננת לחינוך מיוחד, מדריכת הורים וצוותים חינוכיים ומטפלת רגשית באומנות.

אני נשואה ואמא לשלושה בנים (וכלבה), משפחתנו מתגוררת במושב עמיקם בעמק אלונה הקסום.

אני מאמינה שילדים זקוקים לאמפטיה, לרגישות, למגע פיזי, לתמיכה, להצבת גבולות ובעיקר לאמונה שלנו בכוחות שלהם. אני מתייחסת לכל ילד בראייה הוליסטית הכוללת גם את יכולותיו, קשייו ואפיוניו המיוחדים וגם את סביבתו ואת מערכת היחסים כלפיו.

מטרתי היא להביא את הילדים המטופלים למיצוי יכולותיהם על-מנת שיהיו מאושרים ופנויים רגשית ללמידה ולאינטראקציות חברתיות. אני מאמינה ביכולת של טיפול רגשי-התנהגותי לשנות, לקדם ולהביא למיצוי הכישורים הרגשיים והחברתיים הטמונים בילד.

 

השכלה אקדמאית

בוגרת תואר שני MA בטיפול באומנות, אוניברסיטת לסלי.

מדריכת הורים מוסמכת, סמינר הקיבוצים

בוגרת תואר ראשון BA בחינוך מיוחד לגיל הרך בהצטיינות, סמינר הקיבוצים

 

ניסיון מקצועי

2016 – בעלת קליניקת "הדרך לגדול", קליניקה פרטית רב-תחומית בתל-אביב, המשלבת מטפלים רגשיים בתחומים שונים, אשר עובדים בשיתוף פעולה ומתוך גישה הרואה את הטיפול בצורה הוליסטית.

2011 עד 2016 – מטפלת באומנות ומדריכת הורים בקליניקה פרטית "הבית של נעה" בפתח-תקווה.

2009-2014- מדריכת הורים לילדים בעלי עיכוב התפתחותי (נערך בבית המשפחה), מתן מודלינג למשחק משותף עם בני המשפחה, הצבת גבולות וניהול סדר היום.

2009-2014 – יועצת בתכנית אילנות בנושא הצבת גבולות ומניעת אלימות, מדריכת הורים בכירה, מכשירת יועצים חדשים ומטמיעת התכנית בערים חדשות, פתח תקווה/ קריית אונו/ אור יהודה. עיר ללא אלימות (מעיין "סופר נני" במסגרת המשרד לבטחון פנים)

2009-2010- מטפלת באומנות בחינוך המיוחד, גן מיח"א ראשון לציון

2006-2007 – סטאז' – טיפול באומנות בפנימית הכפר הירוק לנוער במצוקה

2004-2009 – מנהלת גן חינוך מיוחד, גן עיכוב התפתחותי פתח תקוה

2003- עבודה מעשית בטיפול באומנות ביחידה לאשפוז יום ילדים בי"ח גהה

2001-2002 – מנהלת גן ילדים חינוך מיוחד לילדים לקויי שמיעה כפר סבא

שולי קון טרבלסי- ריפוי בעיסוק

שולי-קון-טרבלסי--ריפוי-בעיסוק

שלום שמי שולי ואני מרפאה בעיסוק התפתחותית,

בוגרת תואר ראשון בריפוי בעיסוק מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני בתכנית הבין-תחומית להתפתחות הילד מאוניברסיטת חיפה.

מרפאה בעיסוק לילדים בעלת ניסיון קליני רב באבחון, טיפול והדרכת הורים וצוותים חינוכיים במסגרות טיפוליות מגוונות.

משנת 2007 עובדת בהנאה רבה בתחום של התפתחות הילד וריפוי בעיסוק, מתמחה בתחום התפתחות הילד מפעוטות ועד מתבגרים. מאבחנת ומטפלת בילדים עם מגוון קשיים התפתחותיים: עיכוב התפתחותי, קשיים בויסות החושי, קשב וריכוז, לקויות למידה, קשיים בתפקוד המוטורי הגס והעדין, כתיבה, קשיים במיומנויות חברתיות, טיפול בילדים על הרצף האוטיסטי ועוד.

ניסיון רב בהנחיית קבוצות מוכנות לכיתה א', כתיבה ומיומנויות חברתיות.

שנות עבודה רבות במשרד החינוך, גני תקשורת, המכון להתפתחות הילד בתל-השומר ושל בריאות כללית וקליניקה פרטית בתל-אביב.
אני מאמינה כי באמצעות יצירת בסיס בטוח ובניית קשר של אמון והנאה משותפת, ניתן להגיע לכל ילד ולאפשר לו להאמין ביכולותיו, לחוש, ללמוד ולהתנסות.

תמונות מהקליניקה

חדר טיפול - הדרך לגדול
חדר טיפול - הדרך לגדול
חדר טיפול - הדרך לגדול
חדר טיפול - הדרך לגדול
שלט הכניסה לקליניקה בן עמי 6 תל אביב
שלט הכניסה לקליניקה בן עמי 6 תל אביב
ברוכים הבאים לקליניקה- חדר הכניסה
ברוכים הבאים לקליניקה- חדר הכניסה

הורים ממליצים

 • דפנה יקרה, נתחיל מהסוף... תודה לך מקרב לב על שעזרת לבננו האהוב ולנו ההורים לחזור לשפיות החיים.

  התחלנו טיפול אצלך לחוצים, דואגים ומלאי חששות מה קורה עם הגוזל הזהוב שלנו העדין והמתוק והקטן בחבורת הבית שלפתע וללא כל התרעה, באמצע השנה בכיתה א' כאשר הכל עד אז זרם ברוגע ובנחת ופתאום כסערת הוריקן טלטל את משפחתנו.

  הילד המתוק שלנו הפך לפרד עקשן שלא מוכן לקבל את בית הספר, לא את המורות ולא את המנהלת, לאת את הילדים בכיתה שלפתע החל לדחות ולא את החפצים השחלו "להתעופף" בקיצור "כמו רעם ביום בהיר"....

  במהלך חודשים ספורים עשית את השינוי ובגדול!!!!

  עם הנועם ההבנה השקט והקשבה, ילדנו האהוב התחיל להבין מה קורה וחזר הגוזל.

  אז תודה לך על טיפול מסור ועל כך שהחזרת לנו את האוצר.

  מאתנו

  איל וחן ארד
 • לפני שהבן שלי עלה לכיתה א', עלתה האפשרות להשאיר אותו עוד שנה בגן בגלל בעיות רגשיות שהיו לו.. אני מאוד לא רציתי כי הוא יליד יוני וגם לא רציתי להפריד אותו מכל החברים שהיו לו יחד אתו בגן, דבר המקל על המעבר לכיתה א'. בהמלצת המרפאה בעיסוק שלו שמעתי על הקבוצה של דפנה ושולי המקסימות.

  אין לתאר איזו התקדמות הבן שלי עבר בזכותן. הן לימדו אותו כ"כ הרבה והכל באווירה מקסימה, חייכנית וכיפית. המיומנויות החברתיות שהוא פיתח בזכותן עזרו לו מאוד! והבעיות הרגשיות שהוא חווה ירדו בצורה משמעותית. מצדו- לא הייתה שום התנגדות להגיע לקבוצה אלא להפך שמח כל שבוע מחדש ורק חיכה לזה. מיותר לציין שהבן שלי עלה לכיתה א' ולא היה שום ספק שזה היה הדבר הנכון עבורו. דפנה ושולי, שתיהן מקצועיות בטירוף ויודעות בדיוק כיצד להגיע לילד ולנקודות החלשות שלו ולחזק אותן. ממליצה בחום על הקבוצה שלהן!!!!

  אנונימי
 • דפנה יקרה

  לא מתחייבת שלא נחזור אבל מנצלת את הפרידה הזו כדי

  להודות לך על ארבע שנים (!!) בהן היית לנו אי של ביטחון ושלווה.

  (כידוע לך אני הייתי שמחה אם אפשר היה להשאיר אותם אצלך עד גיל 18!)

  עדיין לא יודעת איך, אבל בדרכך המיוחדת, העדינה והמכילה את מצליחה

  להפיג דאגות, לזרוע ביטחון ולשחרר את הילדים (ואותנו) לדרך חדשה.

  אז הרבה תודות על ההקשבה ועל העטיפה הנעימה שבה את עוטפת את הילדים

  ותודה על היכולת לקבל הכל בסבלנות ובשמחה ובקלילות.

  ובעיקר תודה על שעזרת לילדים שלי להוציא את כל הטוב שבהם.

  נועם תמיד הגדירה את הפגישות שלכן כ ״שעה של כיף״ וזה כבר אומר הכל ....!

  אוהבים הרבה הרבה

  משפחת כפולר

נשמח לענות על שאלות

שמכם

כתובת הדוא"ל:

טלפון ליצירת קשר:

תוכן ההודעה

צרו קשר

נשמח לענות על כל שאלה ותהייה, כתבו לנו ונענה לכם בהקדם האפשרי. תודה