המלצות

 • דפנה יקרה, נתחיל מהסוף... תודה לך מקרב לב על שעזרת לבננו האהוב ולנו ההורים לחזור לשפיות החיים.

  התחלנו טיפול אצלך לחוצים, דואגים ומלאי חששות מה קורה עם הגוזל הזהוב שלנו העדין והמתוק והקטן בחבורת הבית שלפתע וללא כל התרעה, באמצע השנה בכיתה א' כאשר הכל עד אז זרם ברוגע ובנחת ופתאום כסערת הוריקן טלטל את משפחתנו.

  הילד המתוק שלנו הפך לפרד עקשן שלא מוכן לקבל את בית הספר, לא את המורות ולא את המנהלת, לאת את הילדים בכיתה שלפתע החל לדחות ולא את החפצים השחלו "להתעופף" בקיצור "כמו רעם ביום בהיר"....

  במהלך חודשים ספורים עשית את השינוי ובגדול!!!!

  עם הנועם ההבנה השקט והקשבה, ילדנו האהוב התחיל להבין מה קורה וחזר הגוזל.

  אז תודה לך על טיפול מסור ועל כך שהחזרת לנו את האוצר.

  מאתנו

  איל וחן ארד
 • לפני שהבן שלי עלה לכיתה א', עלתה האפשרות להשאיר אותו עוד שנה בגן בגלל בעיות רגשיות שהיו לו.. אני מאוד לא רציתי כי הוא יליד יוני וגם לא רציתי להפריד אותו מכל החברים שהיו לו יחד אתו בגן, דבר המקל על המעבר לכיתה א'. בהמלצת המרפאה בעיסוק שלו שמעתי על הקבוצה של דפנה ושולי המקסימות.

  אין לתאר איזו התקדמות הבן שלי עבר בזכותן. הן לימדו אותו כ"כ הרבה והכל באווירה מקסימה, חייכנית וכיפית. המיומנויות החברתיות שהוא פיתח בזכותן עזרו לו מאוד! והבעיות הרגשיות שהוא חווה ירדו בצורה משמעותית. מצדו- לא הייתה שום התנגדות להגיע לקבוצה אלא להפך שמח כל שבוע מחדש ורק חיכה לזה. מיותר לציין שהבן שלי עלה לכיתה א' ולא היה שום ספק שזה היה הדבר הנכון עבורו. דפנה ושולי, שתיהן מקצועיות בטירוף ויודעות בדיוק כיצד להגיע לילד ולנקודות החלשות שלו ולחזק אותן. ממליצה בחום על הקבוצה שלהן!!!!

  אנונימי
 • דפנה יקרה

  לא מתחייבת שלא נחזור אבל מנצלת את הפרידה הזו כדי

  להודות לך על ארבע שנים (!!) בהן היית לנו אי של ביטחון ושלווה.

  (כידוע לך אני הייתי שמחה אם אפשר היה להשאיר אותם אצלך עד גיל 18!)

  עדיין לא יודעת איך, אבל בדרכך המיוחדת, העדינה והמכילה את מצליחה

  להפיג דאגות, לזרוע ביטחון ולשחרר את הילדים (ואותנו) לדרך חדשה.

  אז הרבה תודות על ההקשבה ועל העטיפה הנעימה שבה את עוטפת את הילדים

  ותודה על היכולת לקבל הכל בסבלנות ובשמחה ובקלילות.

  ובעיקר תודה על שעזרת לילדים שלי להוציא את כל הטוב שבהם.

  נועם תמיד הגדירה את הפגישות שלכן כ ״שעה של כיף״ וזה כבר אומר הכל ....!

  אוהבים הרבה הרבה

  משפחת כפולר
 • המלצה על קלינאית תקשורת נני ליוותה את ביתי בת ה-10, כשנה במצטבר וברצוני להגיד כמה מילים שינסו לתאר את גודל הערכתי. נני קלינאית יוצאת מן הכלל בנתינתה ובהשקעה שלה בילדים, הן מבחינה מקצועית והן ביכולתה לראות את הילד ולהעניק לו את הטיפול בדרך המתאימה לצרכיו. הרגשתי היא שנני ראתה בביתי עולם ומלואו, זיהתה את הקשיים והצליחה בהתמדה לסייע לה להתגבר על כל קושי שנקרה בדרכה עד לסיום הטיפול בהצלחה. לאורך כל תקופת הטיפול נני בחוכמתה וניסיונה כמטפלת ואם הציעה תמיד אוזן קשבת ומילה טובה ולא ויתרה על טיפולים גם בתקופת הקורונה שהציבה קשיים בלתי מבוטלים. נני קלינאית יצירתית ומשקיעה שחושבת כל הזמן איך להנגיש לילדים את הטיפול המותאם ביותר עבורם, הכל תוך הקניית ביטחון ואמונה רבה בילד ותוך שימת לב לכל פרט ופרט (יותר נכון הגה והגה..), אפילו לניואנסים הקטנים ביותר. תודה לך נני על תשומת הלב, מתן החיזוקים הכה חשובים והטיפול המוצלח.   בברכה, לירון שחר

  לירון שחר
דילוג לתוכן