ענת צויגל מרפאה בעיסוק ופסיכולוגית

שמי ענת צויגל ואני מרפאה בעיסוק ופסיכולוגית . ב-18 שנה האחרונות אני עובדת כמרפאה בעיסוק עם פעוטות ,ילדי גן וילדים בתחילת ביה"ס יסודי(גילאי 2-10 שנים ).עוסקת באבחון וטיפול במגוון קשיים: עיכוב התפתחותי , קשיים בויסות חושי , קשיי קשב וריכוז , קשיים במיומנויות מוטוריות עדינות וגסות ,  קשיי כתיבה . כמו כן נותנת הדרכה וייעוץ להורים ולצוות החינוכי המטפל בילד.

בנוסף מעבירה שנים רבות קבוצות מוכנות לכיתה א' וקבוצות כתיבה .

הרקע הפסיכולוגי שיש לי מאפשר לי לתת מענה מקצועי להיבטים רגשיים שנלווים , במקרים רבים ,לקשיים הסנסו-מוטורים של הילד, איתם הוא מגיע לטיפול בריפוי בעיסוק ואשר כוללים : המנעות ,חוסר שקט ,סף תסכול נמוך ,דמוי עצמי נמוך וכו'

אני מאמינה שבכל ילד טמון אוצר של יכולות וכשורים שלא תמיד באים לידי ביטוי עקב תסכול רב ,חוסר אמונה ביכולותיו ועוד. על ידי הקשבה לקשייו ולצרכיו של הילד ומתן כלים מתאימים נוכל לעזור לו להביא לידי ביטוי את היכולות והכישורים בסביבות השונות בהן הוא מתפקד כלומר , בגן , בביה"ס , בקרב חבריו ובשעות הפנאי.

השכלה :

 • תואר ראשון בריפוי בעיסוק ,אוניברסיטת תל-אביב
 • תואר ראשון במדעי ההתנהגות ,אוניברסיטת באר שבע
 • תואר שני (A.(M בפסיכולוגיה התפתחותית ,האוניברסיטה העברית בירושלים

נסיון מקצועי:

כיום אני עובדת בגנים טיפוליים ובקליניקה פרטית בתל אביב. בעבר  עבדתי מספר שנים במכון "צעד צעד"ובמכון לריפוי בעיסוק של קופת חולים כללית .

נשמח לענות על שאלות

  שמכם

  כתובת הדוא"ל:

  טלפון ליצירת קשר:

  נא לציין את נושא הפנייה (חובה)

  תוכן ההודעה

  דילוג לתוכן